تنظیمات


قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

با عرض سلام

خدمت تمام عزيزانی که در حال خواندن اين مطلب هستند.در اين قسمت با قوانين و تعهداتی که کاربران بايد نسبت به اس بی پی طرح داشته باشند آشنا ميشويم.کليه کسانی که قصد همکاری با اس بی پی طرح را دارند بايد شرايط زير را به دقت مطالعه نموده ودر جريان باشند که شروع همکاری با اس بی پی طرح منوط به قبول شرايط زير را ميباشد و اقدام برای سفارش چت روم يا سايت (از طريق تلفنی يا اينترنتی) به منزله قبول شرايط زير است.

در صورتی که کاربر اس بی پی طرح با اين شرايط موافق نمی باشد هرگز نبايد از هيچ کدام از محصولات و خدمات اس بی پی طرح استفاده نمايد.

۱-توافقنامه : مشترك متعهد می شود كه تمامی بندها و شرايط اين توافقنامه را رعايت نمايد. چنانچه خدمات و يا محصولات اس بی پی طرح را تهيه نمايد، اين توافقنامه بايد به طور كامل و تا زمانی كه از خدمات و محصولات استفاده می کند و از مزايای آن بهره می برد، اجرا شود. چنانچه مشترك در استفاده از محصولات و خدمات اس بی پی طرح انصراف دهد، هيچ وجهی از سوی اس بی پی طرح مسترد نمی گردد.مشترك می پذيرد كه در صورت تمايل به قطع استفاده از خدمات اس بی پی طرح مسئول خواهد بود كه اين موضوع را به اس بی پی طرح اطلاع دهد.

۲-انتشار فايلهای غير اخلاقی و غير مجاز : انتشار هرگونه فايل غير اخلاقی (فيلم و عکس و متن) و فايلهايی که با قوانين جمهوری اسلامی ايران مغايرت داشته باشند توسط چت روم يا سايت های زير مجموعه اس بی پی طرح ممنوع بوده و در صورت مشاهده يا دريافت اخطار از سوی وزارت ارشاد و کميته فيلترينگ و پليس فتا اس بی پی طرح چت روم يا سايت متخلف را به حالت تعليق در خواهد آورد و تا زمانی که مشکل با ارگان مربوطه حل نگردد سايت يا چت روم باز گشایی نخواهد شد.

۳-عدم پرداخت هزينه هاست ماهيانه : چنانچه چت روم يا سايتی هزينه ی هاست ماهيانه یا سالیانه خود را تا پيش از تاريخ انقضا پرداخت نکند,در تاريخ انقضا چت روم يا سايت به حالت تعليق در خواهد آمد و تا زمانی که هزينه هاست پرداخت نشود سايت يا چت روم باز گشايی نخواهد شد.مهلت پرداخت بدهی هزينه ی هاست از زمان شروع تعليق یک ماه ميباشد واگر چت روم يا سايت در طول اين یک ماه بدهی خود را پرداخت نکند نسبت به نوع مالکیت دامنه یکی از شرایط زیر اعمال خواهد شد.

الف: درصورتی که دامنه تو سط اس بی پی طرح خریداره شده باشد و به نام اس بی پی طرح باشد : دامنه از مالکيت صاحب آن در خواهد آمد و به مالکيت اس بی پی طرح در خواهد آمد و تمام اطلاعات چت روم یا سایت پاک خواهد شد و اس بی پی طرح مسئولیتی در قبال بازگردانی اطلاعات نخواهد داشت و چت روم یا سایت در لیست فروش قرار خواهد گرفت و اگر مشتری قصد بازپس گيری چت روم يا سايت را داشته باشد بايد مجددا آن را خريداری کند.

ب: در صورتی که دامنه به نام خود مشتری باشد : تمامی اطلاعات موجود آن سایت یا چت روم پاک خواهد شد و اس بی پی طرح مسئولیتی در قبال بازگردانی اطلاعات نخواهد داشت و اگر مشتری قصد راه اندازی مجدد سایت یا چت روم خود را داشته باشد باید مجددا هزینه های انتقال و طراحی را پرداخت نماید.

۴-افزايش دوره ای هزينه هاست ماهيانه : با توجه به افزايش دوره ای هزينه ی ماهيانه سرور که معمولا سالی يک بار اتفاق می افتد,متعاقب آن هزينه هاست ماهيانه کاربران نيز افزايش ميابد.بدين معنی  که هر زمان هزينه ی سرورهای اجاره شده توسط اس بی پی طرح تغيير کند,هزينه هاست ماهيانه کاربران نيز تغيير ميکند و مبلغی (بين ۲۰۰۰ تومان تا ۶۰۰۰ تومان) به هزينه هاست ماهيانه شان افزوده خواهد شد.

۵-کپی رايت اس بی پی طرح : هرگونه تغيير و يا حذف در لوگوی اس بی پی طرح ممنوع بوده و چنانچه چت روم يا سايت های زير مجموعه ی اس بی پی طرح, لوگوی اس بی پی طرح تغيير بدهند,اس بی پی طرح مجاز است تا چت روم يا سايت متخلف را به حالت تعليق دربياورد و چت روم يا سايت متخلف براي باز گشايی ملزم به پرداخت جريمه,معادل با مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان ميباشد(تا زمانی که جريمه پرداخت نشود چت روم يا سايت باز گشايی نخواهد شد).

۶–واگذاری چت یا روم سایت توسط مشتری : چنانچه چت روم یا سایتی توسط خود مشتری به شخص دیگری واگذار شود,مشتری میبایست این واگذاری را از طریق تیکت به اس بی پی طرح اعلام نماید و همچنین مالک جدید نیز میبایست در ناحیه کاربری ثبت نام به عمل آورد و مالکیت خود را اعلام کند.در غیر اینصورت مالکیت جدید برای اس بی پی طرح مورد قبول واقع نمیشود و همچنان مالک قبلی به عنوان صاحب سرویس شناخته میشود.

 ۷-صحت اطلاعات در هنگام ثبت نام : مشترک میبایست در هنگام ثبت نام در پورتال کاربران تمامی اطلاعات درخواستی را به درستی وارد کند,زیرا اطلاعات در خواستی (ایمیل و شماره موبایل) به عنوان کانال ارتباطی با مشتری شناخته میشود و  اخطارهای مربوط به نقض شرايط سرويس و اطلاعیه های مهم و پایان یافتن زمان هاست به شماره موبایل و یا پست الكترونيك مشترك ارسال میشوند.در تمامی موارد عدم دريافت ايميل و پیامک ارسال شده توسط کاربر پذيرفته نمی باشد.

۸-امنيت حساب : مشترك متعهد میگردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب‌های خود در اس بی پی طرح را حفظ نمايد. مسئوليت تمامی عملياتی كه به وسيله حساب مشترك انجام گيرد به عهده خود مشترك است. چنانچه استفاده غيرمجاز و يا ناقض امنيت صورت بگيرد کاربر بايد سريعاً به اس بی پی طرح اطلاع دهد.بديهی است اس بی پی طرح هيچ‌گونه مسئوليتی در قبال هرگونه ضرر و زيان كه بر اثر استفاده فرد ديگری از كلمه عبور و يا حساب مشترك با و يا بدون اطلاع مشترك انجام‌شده نمی پذيرد.مشترك میبايست به دليل امنيتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی ديگران به اطلاعات حساب، نام كاربری و كلمه عبور خود احتياط نمايد. لازم به يادآوريست که دسترسی غيرمجاز افراد ديگر به حساب کاربر می تواند منجر به خسارات جبران ناپذيری گردد زيرا حساب‌های کاربر در اس بی پی طرح دارای دسترسی هایی می باشند که می توان از طريق آن‌ها سرويس را به طور کامل حذف کرد و يا تغيير داد و يا به طور کامل به خارج از اس بی پی طرح انتقال داد که در اين حالت‌ها ديگر و تحت هيچ شرايطی نمی تواند تغييرات انجام‌شده را به حالت اول بازگرداند و يا سرويس کاربر را مجدد فعال نمود.

      ۹-تهدید علیه اس بی پی طرح : چنانچه استفاده مستقيم و يا غيرمستقيم مشترك از محصولات و خدمات اس بی پی طرح منجر به اقدام و يا تهديد قانونی مستقيم و يا غيرمستقيم عليه اس بی پی طرح، شرکت‌های وابسته و يا شرکا گردد، اس بی پی طرح مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتيجه اين اقدامات به ادامه سرويس‌دهی به مشترك خود خاتمه دهد.

۱۰-شرايط خرابی سرويس : در صورتی که سرويس کاربر به دليل فنی برای مدت بيش از ۲۴ ساعت قطع باشد به ازای هر ۲۴ ساعت دو روز به انتهای سرويس کاربر اضافه میگردد. اين افرايش پس از ارسال درخواست تیکت کاربر انجام خواهد شد. در صورتی که مدت قطعی سرويس کاربر از ۱۰ روز بيشتر گردد.مشترک میتواند سرویس خود را لغو و تمام وجه خود را پس بگیرد.در صورتی که قطعی سرويس کاربر به دلايل غير فنی از جمله نقض شرايط سرويس اس بی پی طرح و يا فسخ يک طرفه سرويس کاربر توسط اس بی پی طرح و يا هر دليل غير فنی ديگر رخ داده باشد اين شرايط برپا نخواهد بود. اس بی پی طرح تنها مرجع تشخیص فنی و يا غير فنی بودن قطعی میباشد.

۱۱-اقدام قانونی عليه اس بی پی طرح : کاربران اس بی پی طرح تعهد مینمايند چنانچه شكايتی عليه اس بی پی طرح در حال اجرا يا ارسال داشته باشند قبل از اقامه دعوی ابتدا به صورت کتبی و از طريق ارسال يک نامه با امضاء کاربر به همراه تصوير کارت ملی از طريق پست سفارشی به آدرس دفتر اس بی پی طرح را از اين موضوع مطلع گردانند و اس بی پی طرح فرصت دارد طی حداکثر ۲۰ روز کاری پس از دريافت نامه مذکور تلاش نمايد تا شايد بتواند از طریق فنی و غير فنی مورد کاربر را رفع نمايد. قصور از جانب مشترك در مورد ارسال اين اطلاعيه به اس بی پی طرح به منزله نقض موارد اين توافقنامه خواهد بود و بر اساس شرايط نقض توافقنامه اقدام خواهد شد. همچنين هيچ روشی غير از پست سفارشی جهت اين اطلاعيه مورد قبول نمی باشد.

۱۲- وضعيت اضطراری : اس بی پی طرح همه تلاش خود را برای پايدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام میدهد با اين همه مشكلات فنی و غير فنی خاص و ساير عوامل خارج از كنترل اس بی پی طرح هر از چند گاهی ممكن است منجر به وقفه در سرويس‌دهی اس بی پی طرح گردند. مشترك موافقت مینمايد اس بی پی طرح را برای نتايج اين وقفه‌ها مسئول نداند.

۱۳-ايجاد مزاحمت برای اس بی پی طرح و تمامی زير مجموعه های اس بی پی طرح در صورت ايجاد هرگونه مزاحمت برای اس بی پی طرح و تمامی زيرمجموعه‌های آن مانند کارمندان ، وب سايت ، گروه پشتيبانی و غيره به هر نحو شامل (تلفنی،ايميلی،ارتباط اينترنتی و غيره) و يا اهانت و يا توهين به اس بی پی طرح مانند کارمندان ، وب سايت ، گروه پشتيبانی و غيره به هر نحو شامل (تلفنی،ايميلی،ارتباط اينترنتی و غيره) و تمامی زيرمجموعه‌های آن، سرويس کاربر سريعاً ، بدون اخطار قبلی و برای هميشه قطع خواهد شد و اس بی پی طرح فرد مذکور را به مراجع ذيصلاح معرفی خواهد نمود. اس بی پی طرح تنها مرجع تشخيص اين مورد خواهد بود.

۱۴-لغو سرویس توسط مشتری : در صورتی که مشتری پس از انتقال و یا تمدید سرویس خود تصمیم به لغو سرویس بگیرید هیچ گونه وجهی از سوی اس بی پی طرح به مشتری برگشت داده نخواهد شد. زیرا اس بی پی طرح موظف است تا تاریخی وجه آن را دریافت کرده به مشتری سرویس ارائه دهد و زمانی که مشکلی در ارائه سرویس از سوی اس بی پی طرح نباشد پس عواقب و ضرر و زیان فسخ قرارداد به عهده مشتری است زیرا مشتری تصمیم به فسخ قرارداد گرفته است.

۱۵-ریدایرکت کردن سرویس (چتروم) : در صورتی که سرویس (چتروم) خود را با استفاده از سرورهای اس بی پی طرح بر روی چترومهایی که زیر مجموعه اس بی پی طرح نیستند ریدایرکت کنید سرویس شما مسدود خواهد شد و هزینه ای به شما برگشت داده نخواهد شد. ریدایرکت کردنبر روی چترومهایی که زیر مجموعه اس بی پی طرح نیستند به منزله لغو سرویس توسط مشتری تلقی میشود و عواقب و ضرر و زیان فسخ قرارداد به عهده مشتری است.

۱۶-اقداماتی که اس بی پی طرح در صورت تخطی از اين شرايط انجام می دهد : تخطی از هر يک از شرايط درج‌شده در اينجا موجب قطع کامل و هميشگی سرويس کاربر میشود. اس بی پی طرح تنها تشخيص‌دهنده تخطی از شرايط مندرج می باشد. در صورت عدم رعايت شرايط توافقنامه توسط کاربر اس بی پی طرح حق قطع سرويس بدون هيچ اخطار قبلی و يا اجتناب از سرويس‌دهی را برای خود محفوظ میدارد. زمانی که اس بی پی طرح از تخطی يک کاربر از شرايط مندرج اطلاع پيدا می کند نسبت به بررسی فنی و يا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در اين زمان ممکن است برای جلوگيری از ادامه تخلف سرويس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکميل بررسی ها اس بی پی طرح بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعليق يا قطع دائمی سرويس خاطی خواهد بود همچنين اس بی پی طرح در صورت لزوم حق پيگرد قانونی متخلف را نيز برای خود محفوظ می دارد. اس بی پی طرح هيچ‌گونه وجهی به کاربران متخلف از شرايط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت يا هزينه مدت باقيمانده سرويس پرداخت نخواهد نمود. همچنين کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به اس بی پی طرح خواهد بود.

۱۷-تغييرات آينده اين توافقنامه : کليه کاربران سرويسهای اس بی پی طرح موظف به رعايت کامل اين شرايط می باشند. اين شرايط جامع و کامل نبوده و اس بی پی طرح حق اضافه، حذف يا تغيير بندهای آن را در هر زمان دارد. کاربر موظف است به صورت دوره‌ای اين قوانين و شرايط را مطالعه نموده و از آن اطلاع يابد. عدم اطلاع کاربر از اين قوانين رافع مسئوليت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می دارد با تمامی تغييرات آينده اين توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

۱۸-مطالعه اين توافق نامه : مطالعه دقيق و کامل اين توافق‌نامه و پذيرش کامل آن برای تمامی کاربران اس بی پی طرح الزامی می باشد. اين توافق‌نامه در محلی قرار داده‌شده است که در هنگام سفارش و خريد و يا در هنگام عضويت در سايت اس بی پی طرح لينک آن موجود است و بر مطالعه آن تاکيد شده است و هيچ‌گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از اين موافقت‌نامه پذيرفته نمی باشد و انجام سفارش و خريد به منزله قبول توافقنامه تلقی مشود. همچنين تمامی کاربران حتماً بايد يک نسخه از اين توافق‌نامه را قبل از انجام هرگونه خريد و يا سفارش از اس بی پی طرح چاپ نموده و نزد خود به عنوان متن قرارداد و موافقت‌نامه نگهداری نمايند و در صورت هرگونه پيگيری از طريق محاکم حقوقی آن را ارائه نمايند و اعلام نمايند که آن را قبل از هرگونه خريد و يا سفارش از اس بی پی طرح مطالعه و تأييد نموده‌اند.
خرید پنل پیامک

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین طراحی چت روم

logo-samandehi
   
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank

میتونید تلگـرام اس بی پی طرح رو دنبال کنیـد و از جشنواره ها, آخرین تخفیف ها مطلع بشیـد!

قالب وردپرس
سئوسازي,سئوچت روم,سئوسايت,تگ زني,قالب چت روم,طراحي چت روم,خريدقالب چت روم,خرید بک لینک,سئو چت روم,اسكريپت,قالب وردپرس