تنظیمات


ورژن ۱,۹ اس بی پی طرح

دسته

اطلاعیه

ورژن ۱,۹ اس بی پی طرح

ورژن ۱,۹ اس بی پی طرح

به نام طراح هستی

با سلام خدومت مشتریان و همراهان گرامی

با تلاشهای فراوان و یک کار گروهی عالی موفق به انتشار آپدیت فوق العاده ۱,۹ گشتیم.
sbptarh-ir_1-8

********************************************************************************

آپدیت های قبلی را هم مشاهده بکنید

ورژن ۱ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۲ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۳ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۴ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۵ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۶ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۷ اس بی پی طرح

ورژن ۱٫۸ اس بی پی طرح

********************************************************************************

 

خب همون طور که می دانید این اپدیت هم مثل همیشه به صورت رایگان برای چت روم های زیر نظر اس بی پی طرح قرار داده ایم.برای اپدیت شدن چت روم های خود مدیران چت روم می توانند از قسمت بروز رسان خودکار اپدیت بکنند.**توجه**:درصورت نصب این اپدیت می توانید در پنل مدیریتی چت روم خود وارد قسمت بروز رسان خودکار شوید و روی گزینه شروع بروز رسانی کلیک بکنید و سپس وارد قسمت تنظیمات شوید و یک بار روی گزینه ویرایش کلیک بکنید.

حال تصاویری از آپدیت برای شما قرار داده ایم که می توانید در زیر مشاهده بکنید.

 

۱-هماهنگی کلمات زشت با استاتوس، بااین سیستم اگر کاربری کلمه ای که در کلمات زشت است را در استاتوس خود قرار دهد از طرف سیستم به درجه دارن پیامی می رود که در صورتی که بخوان می توانند آن کاربر را اخراج بکنند.

 

۲-سرچ کاربر در لیست آنلاین که درصورتی که انلاین باشد ایکون سبز و درصورتی که شخص افلاین باشد ایکون قرمز نمایش داده میشود که می توان برای شخص آفلاین از همین طریق پیام آفلاین فرستاد.

 

۳-اضافه شدن سیستم دوستیاب،بااین سیستم افرادی که دنبال دوست هستند در چت روم می توانند ازاین سیستم استفاده کنند،این سیستم جوری نوشته شده است که بعد از کلیک روی این گزینه برای تمام افرادی که در آن اتاق هستند پنجره ای باز میشود که اگر بخواهند می توانند دوستی را قبول کنند و روی گزینه ok کلیک بکنند و یا درصورتی تمایلی به قبول کردن دوستی ندارند می توانند روی گزینه cancel کلیک بکنند.در شماره  تصویری از مدیریت این سیستم قرار دادیم.


 

 


 

۴-نمایش پیام های دریافتی در امکانات ویژه،این سیستم جوری نوشته شده است که وقتی فرد در گفت و گو های خود پیام هایی دریافت می کند می تواند در این قسمت مشاهده بکند

 

 

۵-اضافه شدن قابلیت ارسال صدا آماده،بااین سیستم مدیر می تواند صدا هایی اضافه کند که بعد آن صدا ها در پنجر ارسال صدا اضافه میشود که کاربران می توانند بعد از کلیک روی گزینه ارسال صدا مورد نظر خود را بفرستند برای مثال مدیر می تواند یک ویس که در آن صدا خنده است قرار دهد که کاربران در صحبت های خود از آن صدا ها استفاده بکنند.در شماره  تصویری از مدیریت این سیستم قرار دادیم.

 

۶-قابلیت تغییر عنوان داخل چت روم و ورودی چت روم به صورت جداگانه از قسمت تنظمیات اصلی،اگر دقت کرده بودید وقتی عنوان چت روم را تغییر می دادید عنوان ورودی چت روم و داخل چت روم باهم تغییر می کردند ولی ما بااین سیستم توانستیم عنوان ورودی چت روم و عنوان داخل چت روم را ازهم جدا بکنیم که در سئو نقش بسیاری دارد.

 

۷-قابلیت تغییر استایل پنل مدیریت از قسمت مدیریت حرفه ای قالب،بعضی از دوستان تقاضا می کردند که استایل پنل مدیریتی به ورژن ۱٫۳ برگرده،اما ما این کارو نکردیم و در عوضش کاری کردیم که استایل پنل مدیریتی را می توان از قسمت مدیریت حرفه قالب تغییر داد که در این آپدیت دو نوع استایل برای پنل قرار داده ایم که در آپدیت های بعدی استایل های جدید برای پنل مدیریتی اضافه میشود.

 

 

 

 

 

 

۸-قابلیت مدیریت سیستم دوستیاب به تفکیک درجه.

 

۹-فعال شدن کاربر مجازی متحرک

 

۱۰-قسمت مدیریت صداها

 

 

۱۱-مدیریت سیستم ارسال صدا به تفکیک درجه.

۱۲-قابلیت تنظیم رمز برای فایل منیجر برای پنل اضطراری

 

۱۳-حل مشکل رمز امنیتی برای نمایش رمز کاربران،در قسمت ویرایش کاربر برای مشاهده رمز کاربر مورد نظر باید رمز امنیتی وارد میشد که اگر رمز درست تعریف میشد باز هم سیستم اشتباه می گرفت که این مشکل را دراین اپدیت حل کردیم که می توان آن رمز امنیتی را در پنل اضطراری ویرایش کرد.

 

امیدوارم آپدیت جدید مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

منتظر آپدیتهای پر قدرت بعدی ما باشید.

به زودی با امکاناتی جدید شما را شگفت زده خواهیم کرد.

با اس بی پی طرح بر قله تکنولوژی باشید.

اس بی پی طرح بزرگترین گروه طراحی چت روم و طراحی سایت در ایران.
خرید پنل پیامک

ورژن ۱,۹ اس بی پی طرح

ورژن ۱,۹ اس بی پی طرح

ورژن ۱,۹ اس بی پی طرح

برچسب‌ها, , , , , , , , ,

logo-samandehi
   
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank
  • bank

میتونید تلگـرام اس بی پی طرح رو دنبال کنیـد و از جشنواره ها, آخرین تخفیف ها مطلع بشیـد!

قالب وردپرس
سئوسازي,سئوچت روم,سئوسايت,تگ زني,قالب چت روم,طراحي چت روم,خريدقالب چت روم,خرید بک لینک,سئو چت روم,اسكريپت,قالب وردپرس